آذربایجانایران

اردبیل: سید حسن عاملی محبوب ترین باب اسفنجی ایران

گروهی‌ از دانشجویان آذربایجانی در اردبیل‌ با دیوارنوشته جالبی به اظهارات ضدآذربایجانی سیدحسن عاملی گماشته خامنه ای در اردبیل واکنش نشان دادند.

سید حسن عاملی در سخنرانی روز جمعه خود ضمن دفاع از اظهارات ضدآذربایجانی مقامات ایران گفته بود «اگر سوابق تاریخی مبنای مرزها قرار بگیرند آذربایجان باید به‌ ایران‌ ملحق شود!»

دانشجویان‌ شهر اردبیل در جواب‌ سخنان‌ مضحک و یاوه گویی های‌ سید‌ حسن‌ عاملی‌ تصویر‌ شخصیت‌ کارتونی‌ باب‌ اسفنجی‌ را‌ در یکی از دیوارهای شهر اردبیل ترسیم کرده و کنار آن نوشتند: «سید حسن عاملی محبوب ترین باب اسفنجی ایران»

متن‌ و تشابه این‌ اثر با‌ شخصیت‌ و سخنرانی‌ امام‌ جمعه‌ اردبیل است‌ که‌ همیشه‌ در مواقع‌ حساس‌ و احساس ‌خطر مثل‌ عروسکی‌ که‌ از مرکز‌ کنترل‌ می شود‌ سخنرانی‌ می‌ کند.

سیدحسن عاملی روحانی لبنانی الاصل مقیم اردبیل از مهره های اصلی سپاه پاسداران ایران در آذربایجان جنوبی است که در مواقع حساس به دستور تهران در جهت تامین منافع رژیم فاشیستی ایران بر علیه آذربایجان شمالی و ترکیه نفرت پراکنی می کند.

شهروندان آذربایجان جنوبی به دلیل اظهارات ضدآذربایجانی سیدحسن عاملی و حمایت های وی از ارمنستان او را «امام جمعه ارامنه» و «عاملیان» خطاب می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا