آذربایجانایران

تجمع اعتراضی مالباختگان خودرویی قزوین مقابل نهاد ریاست جمهوری در تهران

جمعی از مالباختگان شرکت رضایت خودرو طراوت نوین استان قزوین روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۳با تجمع مقابل نهاد ریاست جمهوری در تهران خواستار پیگیری و رسیدگی به شکایات خود شدند

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها و سردادن شعارهایی خواستار رسیدگی به شکایات خود علیه شرکت رضایت خودرو طراوت نوین شدند

«با تمام مسئولین ارشد ارگانهای مختلف در استان قزوین که در طی ۱۰ سال فعالیت شرکت رضایت خودرو طراوت نوین قصور و ترک فعل کرده اند، برخورد قانونی گردد.»، «دولت مردمی پاسخگو باش» ازجمله متون نقش بسته بر روی پلاکاردهای به نمایش در آمده از سوی تجمع کنندگان بوده است.

«دادستان رشوه گیر نمی خواهیم» و «رئیسی،رئیسی قزوین شده دزد خانه »از جمله شعارهای سرداده شده توسط معترضان در این تجمع بوده است.

سرمایه گذاران و مالباختگان خودرویی طی سال گذشته بارها با برپایی تجمعاتی در مقابل ساختمان استانداری و دادگستری قزوین، خواستار پیگیری و رسیدگی به شکایات خود از سوی مسئولان شده بودند.

 پیشتر روز جمعه ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ تجمع اعتراضی جمعی از مالباختگان شرکت الماس خودرو در مقابل منزل یکی از مدیران این شرکت در تاکستان استان استان قزوین در پی تیر اندازی یکی از نیروهای شرکت الماس خودرو به سمت تجمع کنندگان مال‌باخته و عابرین پیاده منجر به جان باختن یک نفر و مجروح شدن ۱۶ نفردیگر شده بود.

روز دوشنبه ۲ تیرماه سال گذشته تجمع اعتراضی مالباختگان«شرکت رضایت خودرو طراوت نوین»استان قزوین در مقابل فرمانداری شهرستان تاکستان با سرکوب شدید نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شده بود که در این تجمع یکی از مالباختگان در اعتراض به عدم پاسخگویی مسئولان اقدام به خودسوزی کرده بود.

روز پنجشنبه ۲ آذرماه ۱۴۰۲ نیز سرمایه گذاران و مالباختگان خودرویی در قزوین در اعتراض به عدم توجه مسئولان به خواستها و مطالبات خود با برگزاری راهپیمایی اعتراضی به خیابان آمده بودند.

محمدرضا غفاری از اعضای سپاه پاسداران و صاحب این شرکت مبالغ هنگفتی از بابت پیش فروش خودرو به پنجاه هزار نفر از متقاضیان دریافت کرده و هیچ خودرویی به متقاضیان تحویل نداده و پاسخگوی مالباختگان نمی‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا