آذربایجانایران

درخواست باشگاه مس سونگون از هواداران تراختور آزربایجان؛ «ما هم تیم آزربایجانیم، در بازی با هوادار تنهایمان نگذارید»

باشگاه مس سونگون که خود را برای دیدار یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال مقابل هوادار آماده می‌کند، از هواداران تراختور آزربایجان خواست که در این بازی که در ورزشگاه دستگردی (اکباتان) برگزار می‌شود، از آنها حمایت کنند

این در حالی است که بازی‌های برگزار شده در این ورزشگاه به طور کلی بدون تماشاگر بوده و هنوز در مورد حضور تماشاگران در این بازی تصمیم‌گیری نشده است.

با این حال، باشگاه مس سونگون در بیانیه‌ای از هواداران تراختور آزربایجان خواسته است که در صورت عدم حضور در تبریز برای حمایت از تراختور، در ورزشگاه دستگردی حاضر شده و از این تیم آزربایجانی حمایت کنند.

در این بیانیه آمده است: «حضور در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، به منزله حضور در جمع شانزده تیم برتر است. مس سونگون و تراختور آزربایجان هر دو در این جمع حضور دارند، با این تفاوت که یک تیم در سکوت و دیگری در میان انبوه هواداران بازی می‌کند»

«روز جمعه، هفتم اردیبهشت، تکلیف هشت تیم برتر جام حذفی مشخص خواهد شد و بدون شک، قدرت در سکوهاست. جایی که فوتبال آزربایجان ابرقدرت آسیاست.»

«ابتدا و قبل از هر چیز از هواداران تراختور آزربايجان در تبریز می‌خواهیم که حامی و مشوق تراختور باشند، چرا که تراختور چشم و چراغ آزربایجان است.»

«اما مخاطب اصلی ما در این بیانیه، هواداران فوتبال آزربایجان در اکباتان، تهران، کرج، اسلامشهر، شهریار و سایر نقاط است. اگر به تبریز نمی‌روید، ما را فراموش نکنید. مس سونگون هم نماینده آزربایجان است و به یک درصد ورزشگاه تبریز در اکباتان نیازمند است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا