آذربایجانایران

اعتراض هواداران تراکتور آزربایجان به بازیکنان و مالک باشگاه

جمعی از هواداران تیراختور آزربایجان عصر دیروز جمعه پس از شکست تیم‌شان مقابل نساجی مازندران، با حضور در فرودگاه تبریز به عملکرد ضعیف بازیکنان، کادر فنی و مالک باشگاه اعتراض کردند.

این هواداران که از شکست‌های پی‌در‌پی تیراختور آزربایجان خشمگین بودند و برای اعتراض به اعضای تیم مقابل فرودگاه تبریز تجمع کرده بودند، بعد از مشاهده ون حامل بازیکنان به سمت آن رفته و بر علیه آنان شعار سر دادند.

شماری از هواداران نیز محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تیراختور آزربایجان را مسئول وضعیت آشفته تیم دانستند و بر علیه وی شعار دادند.

هفته گذشته «پاکو خمز» سرمربی اسپانیایی تیراختور آزربایجان به دلیل نگرانی از حمله اسرائیل به ایران از این تیم جدا شد. خمز نیز در هفته های اخیر با کسب نتایج ضعیف مورد انتقاد قرار گرفته بود.

صبح دیروز جمعه زنوزی اعلام کرد جانشین پاکو خمز ظرف روز های آینده معرفی خواهد شد که قطعا یک سرمربی خارجی خواهد بود. او گفت: «این نوید را به هواداران میدهم که سال بعد ۵،۴ بازیکن بزرگ حد تیم ملی جذب خواهیم کرد و هواداران فصل بعد شاهد تیراختور قوی تر خواهند بود.» وعده‌ای که در سال‌های گذشته نیز داده شد و به آن عمل نشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا