آذربایجانایران

تعلیق از تحصیل و تبعید تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دست‌کم ۸ تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز احکام تعلیق از تحصیل و تبعید تحصیلی دریافت کرده‌اند.

 دست‌کم ۸تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حکم شورای انضباطی مرکزی وزارت بهداشت با تعلیق از تحصیل و تبعید تحصیلی روبرو شده‌اند.

با حکم شورای انضباطی مرکزی وزارت بهداشت امیرحسین پهلوانی دانشجوی رشته داروسازی به ۳ ترم محرومیت از تحصیل، رضا انصاریان دانشجوی رشته پزشکی به ۳ ترم محرومیت از تحصیل و تبعید تحصیلی به شهر اورمیه، الهه اشرف‌پور دانشجوی رشته پرستاری به ۲ ترم محرومیت از تحصیل و تبعید تحصیلی به شهر اورمیه، علی پروین دانشجوی رشته داروسازی به ۳ ترم محرومیت از تحصیل و تبعید تحصیلی به شهر اردبیل، سهیلا سپیده‌دم دانشجوی رشته داروسازی به ۴ترم محرومیت از تحصیل و تبعید تحصیلی به شهر اهواز محکوم شده‌اند.

همچنین با حکم شورای انضباطی مرکزی وزارت بهداشت محمدامین سلطان‌زاده دانشجوی رشته پزشکی به ۳ ترم محرومیت از تحصیل و تبعید تحصیلی به شهر کاشان، میرمهدی موسویان دانشجوی رشته پزشکی به ۴ ترم محرومیت از تحصیل و تبعید تحصیلی به شهر سمنان محکوم شده‌اند.

به گزارش صفحه مذکور، این دانشجویان در پی اعتراض به حملات شیمیایی دانش‌آموزان در مدارس دخترانه‌ی ایران در تاریخ ۱۶ اسفند۱۴۰۱ با حکم شورای انضباطی مرکزی وزارت بهداشت به ۱ تا ۲ سال محرومیت از تحصیل و بعد از آن تبعید به شهرهای دیگر مثل اورمیه، اردبیل، اهواز، سمنان و کاشان محکوم شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا