آذربایجانایرانورزش

تیم ماشین سازی تبریز واگذار شد

طی جلسه‌ای با حضور نماینده محمدرضا زنوزی، اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی امتیاز تیم ماشین سازی تبریز به یونس قربانی واگذار شد.

به گزارش وب‌سایت باشگاه ماشین سازی تبریز، بعد از اعلام آمادگی محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه ماشین سازی شهریار تبریز برای واگذاری این تیم، پیشنهاداتی برای انتقال مالکیت دریافت شد و در ابتدای امر تمامی پیشنهادات جهت تائید صلاحیت به اداره کل ورزش و جوانان ارجاع داده شد و در نهایت یونس قربانی با تائید صلاحیت مراجع ورزشی استان به عنوان خریدار پای میز مذاکره نشست.

تیم ماشین سازی تبریز با سهمیه لیگ برتری باشگاه گسترش فولاد تبریز در دو فصل اخیر فعالیت کرده است و همانطور که آقای زنوزی در صحبت های اخیر خود عنوان داشته بودند، این انتقال بدون هیچ چشم داشتی انجام شده و او از تمامی منافع حاصل از برند ماشین سازی و سهمیه لیگ برتری گسترش فولاد چشم پوشی کرد.

وی همچنین به جهت همراهی با خریداران جدید، این انتقال با تائید اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان و بدون دریافت هیچ مبلغی از سوی مهندس زنوزی نهایی شد.

در این جلسه ایوب بهتاج (مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی)، جواد ششگلانی (رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی)، حامد نجفی (مدیرعامل باشگاه و نماینده تام الاختیار مالک باشگاه محمدرضا زنوزی) و یونس قربانی (خریدار و مالک جدید باشگاه) حضور داشته و صورتجلسه واگذاری به امضا طرفین رسید.

محمدرضا زنوزی در گفتگویی تلفنی با اعلام حمایت خود از ورزش استان تا پایان فصل جاری، استادیوم بنیان دیزل (قاسم سلیمانی) را برای دیدارهای خانگی ماشین سازی بصورت رایگان در اختیار این تیم قرار داد.

انتقال امتیاز تیم ماشین سازی تبریز از محمدرضا زنوزی مطلق به یونس قربانی قطعی بوده و تمامی مسائل حقوقی از این تاریخ برعهده خریدار خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا